Kdo jsme?

Jsme 1. Chlapecký oddíl Junáka Vsetín, prostě Jednička.

Jako skautský oddíl se učíme spolupráci v kolektivu, samostatnosti, práci, ale i zábavě a odpočinku.

Proč by ses měl přidat?

Najdeš u nás úžasnou partu lidí, se kterou si užiješ spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků. Naučíte se spolu zapálit oheň na sirku v dešti i ve sněhu, postavit tábor, lozit, slaňovat a nespočet dalších zajímavích věcí a dovedností.

Během roku se můžeš účastnit moha jednodenních či vícedenních výprav do okolí i dál. Dostaneš se s námi na spoustu úžasných míst, budeš s námi objevovat nádherné výhledy a krásy přírody, nebo vyrazíme na prohlídku měst, bunkrů a spoustu dalších zajímavých míst. Vše pak završíme letním táborem, kde spolu strávíme mnoho dní, které jsou nezapomenutelné.

Kdy a kde se scházíme?

Kromě všemožných výprav a akcí se scházíme na pátečních oddílovkách,
zpravidla od 16:15 do 18:00 v naší klubovně v 2. patře našeho skautského střediska na Rybníkách.

Pokud chceš vědět o další oddílovce, výpravě, nebo jíné akci koukněte se na náš Plán akcí.